Τετάρτη, 18 Δεκεμβρίου 2013

4ος γύρος και φινάλε του τουρνουά στις 22/12

Ένας γύρος απέμεινε για να ολοκληρωθεί η αγωνιστική δράση του Παιδικού τουρνουά.
Αυτή την Κυριακή θα γίνουν και οι απονομές με την λήξη των παρτίδων με αναμνηστικά σε όλους τους συμμετέχοντες.

Η βαθμολογική κατάσταση όπως έχει διαμορφωθεί καθώς και η κλήρωση του τελευταίου γύρου:


 
Σκ. Α/Α Όνομα Βαθ. Αποτ. Βαθ. Όνομα Α/Α
1 7 ΓΛΥΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 3 0  -  1 3 ΚΟΥΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 22
2 23 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 3 1  -  0 3 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 11
3 10 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1  -  0 2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2
4 5 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2 ½  -  ½ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 32
5 24 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2 0  -  1 2 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 1
6 25 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2 0  -  1 2 ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 8
7 33 ΠΕΦΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2 0  -  1 2 ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14
8 15 ΚΑΡΟΛΕΜΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2 0  -  1 2 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 38
9 39 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ 2 1  -  0 2 ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 16
10 18 ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2 1  -  0 2 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 36
11 13 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0  -  1 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 43
12 29 ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1  -  0 ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΟΣ 34
13 30 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1 0  -  1 1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4
14 6 ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1 1  -  0 1 ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 35
15 17 ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1 0  -  1 1 ΣΤΑΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 40
16 41 ΣΤΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1 1  -  0 1 ΚΟΡΔΟΥ ΕΒΙΤΑ 19
17 20 ΚΟΥΡΟΥΚΕΧΑΓΙΑ ΞΕΝΙΑ 1 1  -  0 1 Φετζιαν  Αρης 44
18 37 ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1 1  -  0 1 ΚΟΥΡΟΥΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 21
19 28 ΛΑΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 1 0  -  1 1 ΣΥΡΑΚΟΥΛΑΣ ΘΑΝΟΣ 42
20 26 ΚΥΡΙΑΖΗ  ΜΑΡΙΤΑ 0 ½  -  ½ ½ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 12
21 3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΛΕΝΑ 0 ½  -  ½ 0 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 27
22 31 ΠΑΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 0 0  -  1 0 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9

 
Κατ. Α/Α Όνομα Ομ. Βαθ. Res.
1 23 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ GRE 4 0
2 22 ΚΟΥΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ GRE 4 0
3 10 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ GRE 0
4 32 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ GRE 3 0
5 11 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ GRE 3 0
6 7 ΓΛΥΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ GRE 3 0
7 18 ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ GRE 3 0
8 14 ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ GRE 3 0
9 8 ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ GRE 3 0
43 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ GRE 3 0
11 1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ GRE 3 0
12 39 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ GRE 3 0
13 38 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ GRE 3 0
14 5 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE 0
15 29 ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ GRE 0
16 16 ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ GRE 2 0
17 33 ΠΕΦΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ GRE 2 0
18 25 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ GRE 2 0
19 24 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ GRE 2 0
20 2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ GRE 2 0
36 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE 2 0
22 40 ΣΤΑΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE 2 0
23 20 ΚΟΥΡΟΥΚΕΧΑΓΙΑ ΞΕΝΙΑ GRE 2 0
24 15 ΚΑΡΟΛΕΜΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRE 2 0
25 42 ΣΥΡΑΚΟΥΛΑΣ ΘΑΝΟΣ GRE 2 0
26 37 ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ GRE 2 0
27 4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE 2 0
28 6 ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ GRE 2 0
29 41 ΣΤΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ GRE 2 0
30 13 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GRE ½
34 ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΟΣ GRE ½
32 21 ΚΟΥΡΟΥΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ GRE 1 0
33 28 ΛΑΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ GRE 1 0
34 35 ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ GRE 1 0
44 Φετζιαν  Αρης AUT 1 0
36 17 ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ GRE 1 0
37 19 ΚΟΡΔΟΥ ΕΒΙΤΑ GRE 1 0
38 12 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ GRE 1 0
39 30 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ GRE 1 0
40 9 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ GRE 1 0
41 26 ΚΥΡΙΑΖΗ  ΜΑΡΙΤΑ GRE ½ 0
42 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ GRE ½ 0
43 3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΛΕΝΑ GRE ½ 0
44 31 ΠΑΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ GRE 0 0


 
Bo. SNo. Name Pts Res. Pts Name SNo.
1 22 ΚΟΥΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 4 4 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 23
2 1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 3 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 10
3 32 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 3 3 ΓΛΥΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 7
4 8 ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3 3 ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 18
5 38 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 3 3 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 11
6 14 ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3 3 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ 39
7 43 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 3 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5
8 4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2 ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 29
9 2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2 2 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 25
10 36 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2 2 ΒΑΡΒΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6
11 42 ΣΥΡΑΚΟΥΛΑΣ ΘΑΝΟΣ 2 2 ΚΑΡΟΛΕΜΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15
12 16 ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2 2 ΠΕΦΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 33
13 37 ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2 2 ΚΟΥΡΟΥΚΕΧΑΓΙΑ ΞΕΝΙΑ 20
14 40 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2 2 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 24
15 34 ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΟΣ 2 ΣΤΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 41
16 19 ΚΟΡΔΟΥ ΕΒΙΤΑ 1 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 13
17 9 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1 1 ΛΑΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 28
18 12 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 1 1 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30
19 35 ΡΟΥΤΣΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1 1 ΚΕΡΑΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 17
20 44 ΦΕΤΖΙΑΝ ΑΡΗΣ 1 1 ΚΟΥΡΟΥΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 21
21 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ½ ½ ΚΥΡΙΑΖΗ  ΜΑΡΙΤΑ 26
22 31 ΠΑΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 0 ½ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΛΕΝΑ 3


 
γκρουπ U08








Κατ. Α/Α Όνομα Γκρ. Βαθ. Res.
8 14 ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ U08 3 0
9 8 ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ U08 3 0
12 39 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ U08 3 0
18 25 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ U08 2 0
19 24 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ U08 2 0
20 2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ U08 2 0
21 36 ΣΠΥΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ U08 2 0
25 42 ΣΥΡΑΚΟΥΛΑΣ ΘΑΝΟΣ U08 2 0


 
γκρουπ U10








Κατ. Α/Α Όνομα Γκρ. Βαθ. Res.
5 11 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ U10 3 0
6 7 ΓΛΥΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ U10 3 0
11 1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ U10 3 0
13 38 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ U10 3 0
16 16 ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ U10 2 0
24 15 ΚΑΡΟΛΕΜΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ U10 2 0
26 37 ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ U10 2 0
27 4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ U10 2 0


 
γκρουπ U12








Κατ. Α/Α Όνομα Γκρ. Βαθ. Res.
1 23 ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ U12 4 0
2 22 ΚΟΥΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ U12 4 0
3 10 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ U12 0
4 32 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ U12 3 0
7 18 ΚΕΦΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ U12 3 0
14 5 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ U12 0
15 29 ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ U12 0

.

.
.

.

.

ΣΧΟΛΙΚΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΣΧΟΛΙΚΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ